Aydem Enerji’den Koronavirüs Sürecine İlişkin Mesaj

05.06.2020

Aydem Enerji olarak, tüm dünya coğrafyaları gibi ülkemizde de etkili olan Koronavirüs (COVID-19) salgını ile mücadele döneminde, Holding şirketlerimizin hizmet sunduğu her noktada Sağlık Bakanlığımız ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından düzenli olarak paylaşılan önlemlere ek olarak çeşitli tedbirler almaya devam ediyoruz. İnsan odaklı bir anlayışla, mesai arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı alt yapı planlamalarımız tüm organizasyonumuzda yaygın olarak yapılmış ve uygulamaya alınmıştır. 

Bu kapsamda, müşterilerimize daha hızlı ve sağlıklı hizmet sunabilmek için Elektrik Perakende şirketlerimizde (Aydem ve Gediz Perakende) uzaktan abonelik işlemleri için gerekli altyapıları hızlıca kurduk. İçinde bulunduğumuz zorlu koşullarda hayatınızı bir nebze kolaylaştırabilmek için 0850 800 0 186 numaralı telefon ve online İletişim kanallarımız üzerinden şirketlerimizin hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elektrik Dağıtım şirketlerimizde (ADM ve GDZ Dağıtım) sağlık çalışanlarımız için özel bir hat oluşturarak onlardan gelecek bildirimlere öncelik verdik. 

Bütün şirketlerimizde bizleri hizmet yerlerimizde ziyaret etmek durumunda kalacak müşterilerimizin ve her türlü zorluğa karşı hayat için enerji üretmeye devam eden çalışanlarımızın sağlıklarını en iyi şekilde korumak için çalışma alanlarımızda düzenli olarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyor, bütün önlemleri alıyoruz. Çalışanlarımızın yaşayabileceği olası virüs sıkıntısı karşısında yanlarında yer alabilmek, destek olmak üzere oluşturduğumuz Destek Hattı ile onlarla sürekli iletişim halindeyiz. Elektrik Dağıtım şirketlerimizde (ADM ve GDZ Dağıtım) kendileri tarafından altyapısı oluşturulan “Temas” uygulaması ile bütün çalışanlarımızın gün/gün temas halinde olduğu kişilerin bilgilerini toplum sağlığı adına alıyor ve takip ediyoruz. 

12 bin kişilik ailemizle, gururumuz sağlık sektörü başta olmak üzere, insanlarımızın yaşamlarının aksamaması için elektrik enerjisi üretmeye, dağıtmaya, teknik hizmet sağlamaya; kısacası ihtiyaç duyulan her noktada var olmaya ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. 

Sağlıklı günler dileriz.